9f913449ea6e7aab1cfe42ab1d28d0351429268612

Дані, які вказала так звана організація «УПА» у своєму листі до політолога Володимира Фесенка, не співпадають з інформацією і фактами, які встановили слідчі МВС, тож можна говорити про провокацію. Нині міліція встановлює, звідки було надіслано лист.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ, нардеп Антон Геращенко, передає новину «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

За словами Геращенка, особа, яка відіслала лист Фесенку, вказала на те, що Калашников навіть відстрілювався від нападників, однак правоохоронці встановили, що екс-нардеп не встиг вистрілити зі свого пістолета. 

«Кожен раз коли відбуваються резонансні вбивства з політичним забарвленням на світ божий вилазять різного роду психічно неврівноважені особистості із синдромом манії величі. Або такого роду людські трагедії використовуються спецслужбами для розгону інформаційних хвиль у своїх інтересах», – пояснює радник Авакова.

Геращенко запевняє, що справою розслідування вбивств Олега Калашникова та Олеся Бузини займаються найкращі оперативники карного розшуку і слідчі МВС.

«Є покази свідків та речові докази по обох вбивств, так що ці справи в плані визначення виконавців, організаторів і замовників зовсім не безнадійні», – вважає парламентар.

Геращенко закликає користувачів соцмереж не поширювати істерію стосовно вбивств політиків.

«Їх загибель безумовно людська трагедія, але не більша трагедія, ніж загибель наших солдатів, офіцерів і мирних жителів, які загинули через агресивну війни, розв'язану Володимиром Путіним і його шістками в Росії та Україні», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Українська повстанська армія» зізналась у вбивствах екс-нардепів партії Регіонів

Фаріон шокувала «некрологом» на вбивство Олеся Бузини (фото)