Історія з народним депутатом Надією Савченко, яку підозрюють у державній зраді, значно ускладнила роботу щодо звільнення інших політв'язнів Кремля

Про це написала перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко у Facebook

"Вся ця історія значно ускладнила нашу дипломатичну роботу і міжнародні зусилля по звільненню інших політв'язнів Кремля. В першу чергу через те, що вона була нардепом, членом ПАРЄ, й це все було рішення фракції, яка її включила першим номером свого списку", – зазначила Геращенко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Водночас вона наголосила, що день звільнення Савченко був важливий для мільйонів людей в Україні та в інших куточках світу.

"Я щаслива, що вона тоді повернулася до своєї родини. Все, що було потім, точно не до нас", – зазначила перший віце-спікер.

Вона також додала, що сьогодні на погоджувальній раді змушена була відповісти на звинувачення лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, яка звинуватила її в тому, що вона "привезла в Україну перший номер списку "Батьківщини" Надію Савченко з російської тюрми".

"Змушена була прокоментувати на прохання журналістів цю огидну перепалку", – відзначила Геращенко.

Цитуємо:

Команда Президента Порошенка відрізняється від опонентів і посіпак Кремля тим,що ми боремося за звільнення всіх українців з тюрем РФ і окупованих теритрій. Всіх. І героїв, і зрадників, і справжніх воїнів,і дезертирів, ми не зважаємо на їх політичні погляди чи позиції, а боремося за всіх. Це Кремль і його посіпаки своїх кидають. Ми ж українців не кидаємо, ми за них боремося , якими б вони не були. Я радію кожному звільненню, й далі продовжуватиму цю важку і невдячну роботу. 

А от всі, хто кого притяг в списки, нехай несуть за це політичну відповідальність. 
Єдине , про що шкодую, то за те, що президент Порошенко тоді вів перемовини про передачу РФ двох ГРУшників – Єрофєєва і Александрова, в обмін на двох українців – Савченко і Сенцова . Але ви всі добре пам‘ятаєте,що тоді творилося в парламенті, як тиснула на нас одна фракція щодо одного прізвища, чим підіграла в цій істерії кремлівському сценарію. 

Щодо Наді, то день її звільнення був важливий для всіх, хто боровся за її звільнення, а це мільйони людей в Україні і інших куточках світу, я щаслива, що вона тоді повернулася до своєї родини. Все , що було потім- точно не до нас.