Під час параду до 9 травня, який відбувся сьогодні в центрі Москви, на Червоній площі, не був помічений начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов.

Нагадаємо, що нещодавно ЗМІ повідомили, що начальник генштабу Росії Валерій Герасимов особисто їздив на фронт під Ізюмом. Причина одна – незадовільні плани просування вперед. Екс-міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Герасимов нібито отримав осколкове поранення правої гомілки.

Більше того, під час своєї промови. Путін не оголосив ні мобілізацію, ні війни. Нічого ще від нього очікували експерти. Він навіть не згадав 25 тисяч загиблих російських солдатів.

Мова була максимально пісною, наводимо головні тези виступу російського фюрера на параді в Москві:

▪Росія дала попереджувальну відсіч агресії, це було вимушене, своєчасне та єдине правильне рішення.

▪Всі говорили про те, що зіткнення з нацистами, бандерівцями було неминуче. Росія бореться на своїй землі, ополченці Донбасу разом із армією Росії борються на своїй землі.

▪Росія завжди виступала за створення системи рівної та неподільної безпеки.

▪Звертаючись до військовослужбовців: ви боретесь за наших людей на Донбасі, за безпеку нашої Батьківщини.

Загалом Парад нагадував сумбурне та жалюгідне видовище. На який навіть забракло авіації.

Зазначимо, що через невдачі на передовий Росія відправляє туди старших командирів, тому вони часто гинуть. А їхні колеги, які беруть на себе командування, не мають необхідного досвіду.

Командування російської армії гине на передовій
Так, у британській розвідці зазначили, що успіхам росіян продовжують заважати недоліки планування та підтримки.

Труднощі з командуванням і контролем, як і невпевнені дії військ на передовій, спонукали старших командирів особисто з’являтися на полі бою, мабуть, щоб особисто брати він лідерство в операції,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що присутність командувачів вищого рівня близько до передової наражає їх на значний ризик, і саме це призвело до непропорційно великих втрат серед старших офіцерів Росії в цій війні.

Це призвело до того, що сили повільніше реагують на невдачі і не можуть змінювати свій підхід на полі бою.
– вважають у британській розвідці.

У відомстві припустили, що ці проблеми зберігатимуться і надалі, адже брак досвіду оперативного командування у тих офіцерів, яких призначають замість убитих, може зіграти проти росіян.

Вбиті російські генерали
Внаслідок нападу на Україну російські окупанти втратили більшу частину не лише особового, а й офіцерського складу.

Ще у березні українські захисники знищили, ймовірно, п’яту частину генералів Росії, які керують вторгненням. Очевидно, що зараз ліквідованого командування окупантів побільшало.

Наприклад, командувач 49-ї загальновійськової армії генерал-лейтенант Яків Рязанцев загинув під Чорнобаївкою.
Загинув також заступник командувача 41 загальновійськової армії генерал Андрій Суховецький.
А також однофамілець голови генштабу – перший заступник командувача 41-ї армії Центрального військового округу Росії Віталій Герасимов.
Крім того, є тяжко поранені російські генерали. Зокрема, Сергій Нирков та Андрій Серицький. Багатьох командувачів армій кремлівське управління зняло з посад.

Тому, ймовірно, на передову приїжджав і Герасимов.