прок

Зловмисники вломились у будинок Володимира Янка та винесли сейф із коштовностями

Днями пограбували прокурора Закарпаття Володимира Янка, інформує Depo.Закарпаттяз посиланням на GalagovTV, передає Корупція Інфо

Зловмисники вломились у будинок в Івано-Франківську та винесли сейф із коштовностями. Володимир Янко у телефонній розмові підтвердив факт проникнення злодіїв, проте категорично заперечив, що у нього були дорогоцінності.

"Так, справді такий факт мав місце. Пограбували квартиру. Через те, що я та родина перебувають в Ужгороді і там (в Івано-Франківську – ред.) ніхто не жив три місяці, то відірвали грати і проникли у квартиру. Хоч там цінних речей не було, проте перевернули все верх дном, думали, що якісь великі багатства будуть у прокурора… Я ще навіть не був в Івано-Франківську, це дружина виявила. Відтягнули грати, виважили вікно пластикове, залізли і винесли фотоапарат, відеокамеру, образки подарункові, срібні. Дуже не приємно, що таке трапилося", – каже Володимир Янко.

На рахунок винесених коштовностей, Янко сказав, що коштів у нього не було.

"Та які у мене коштовності. Дорогоцінностей у мене нема, коштів великих не було. У доньки з кімнати винесли 1000 гривень, котрі вона збирала. Винесли речі особистого вжитку, речі – дорогоцінні для родини: відеокамеру із записами дітей. Це для мене найцінніше. Всі записи, як росли діти – от таке вкрали. А ще фотоапарат і навіть подарунковий годинник від Генерального прокурора. Перевернули все, потоптались. Як виявилось, світла не було в той час, сигналізація не спрацювала. Хтось так підібрав час. Ясно, що це для родини і для мене великий шок. Через те, що зараз працюю в Києві в комісії, навіть додому не зміг поїхати. Дружина написала заяву в поліцію, зараз ведеться розслідування. Як бачите, від такого ніхто не застрахований", – розповів закарпатський прокурор Янко.