Ще декілька років тому вона була у топі українських політиків-жінок, а зараз появляється на політичній арені вкрай рідко. І то її ім'я з'являється лише у скандалах пов'язаних з колишньою українською владою, частиною якої вона була.  Цього разу вона вчергове викликала шквал обурень та критики на свою адресу, новою безглуздою заявою.

Українці рекомендують їй, якщо не звернутись до психолога, то запитати бійців АТО, що вони думають про Росії, і про дружні відносини. Більшість коментаторів заяви Герман, рекомендують їй перд тим як щось говорити трішки подумати. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Народний депутат V, VI скликань Анна Герман в ефірі телеканалу NEWSONE, заявила, що Російській Федерації невигідний конфлікт з Україною. 

Вона вважає, що Україна повинна повернутися до багатовекторної політики і підтримувати добрі стосунки з усіма своїми партнерами.

"Ми нікуди не дінемо Росію від українського кордону. Вона є, була і буде нашим сусідом, тому у нас немає іншого виходу, крім як шукати компроміс і шукати повернення до відносин, які були б нам вигідні, – щоб ми брали те, що було б нам вигідно – нашим інтересам, нашій економіці нашим людям, і щоб вони робили тут свій інтерес ", – сказала політик.

Також вона підкреслила, що Росії було б вигідно налагодити відносини з Україною.

"Російські політики першої лінії вже зрозуміли, що загострювати конфлікт з Україною було помилкою. Треба було робити все, щоб підтримувати в Україні ту політику, яка давала б можливість партнерських відносин", – додала Герман.

Герман зазначила, що Україна повинна не радіти загострення відносин між США і Росією, а продумувати стратегію на той випадок, якщо ці країни зможуть знайти компроміс. 

"Україна не повинна радіти, що між Росією і США загострення, а думати, яку стратегію і яку політику вести, якщо США і Росія почнуть шукати компроміс, і мати два аеродрому – виходи на той випадок, якщо відносини будуть погіршуватися, і на той випадок , якщо вони домовляться ", – вважає політик.

Герман підкреслила, що те, що Україна "ставить на США" – це недалекоглядна політика.

"У нас немає плану" Б ". А завтра Росія і США за допомогою Китаю знайдуть спільну мову … не можна завжди робити ставку тільки на одного партнера", – додала вона.