Народний депутат від “Слуги народу”, член Комітету з питань нацбезпеки і оборони Ірина Верещук присоромила колишнього президента Порошенка за спроби повчати владу.

Відповідний пост вона написала на своїй сторінці у соцмережі.

“Колишній президент Порошенко днями розродився відеозверненням, де він намагається приміряти на себе роль совісті народу і морального авторитета нації. Згадує недавнє інтерв’ю Президента Зеленського, чіпляється за слова з інтерв’ю, знову стогне про історію з” вагнерівцями”, намагається соромити, дорікати і повчати . Все це, м’яко кажучи, дивно чути від героя численних плівкових скандалів і гучних корупційних історій. Я не кажу, що Порошенко є уособленням брехні і цинізму, але коли він починає говорити про мораль і повчати чинну владу – це ріже слух “.

Верещук зазначила, що обговорювати “справу вагнерівців” – державну таємницю – не може колишній президент.

“Уповноважені особи все з’ясують і те, що може бути публічним, таким стане. Так само як буде з’ясовано багато інших речей періоду Порошенка, що стосуються сектора оборони і безпеки. Я не стверджую, що Порошенко особисто винен у військових невдачах 2014-2015 років, але мені здається, що колишній президент зовсім не в позиції читати мораль чинній владі і Президенту Зеленському зокрема “.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.