Зеленський раптово звільнив скандального Андрія Геруса з посади представника президента в Кабінеті міністрів України.

Про це сказано в указі президента №838/2019

Також глава держави підписав указ №839/2019, яким призначив на цю посаду Олексія Перевезенцева.

“Призначити Перевезенцева Олексія Юрійовича представником президента України в Кабінеті міністрів України (поза штатом)”, – зазначено в указі.

Раніше Олексій Перевезенцев обіймав посаду державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Також був директором юридичного департаменту в тому ж міністерстві.

Паралельно 2015-2016 роках обіймав посаду радника міністра економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус. У 2016 році продовжив роботу в якості радника міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський не обіцяв зниження тарифів під час передвиборної кампанії, повідомив представник президента в уряді Андрій Герус в інтерв’ю Bihus.info.

«Зеленський напряму ніде не обіцяв зниження тарифів, хоча ми всі розуміємо, і він розуміє, що це є проблемою. Якщо подивитися, що саме говорив Зеленський в ролику про тарифи, то там він заявляв про необхідність збільшити видобуток газу, нам потрібно інвестувати. Коли ми припинимо імпортувати газ і станемо експортером, тоді ціна на газ в нашій країні впаде на 20-30%, а може, і більше», – сказав Герус.