Народний депутат України Петро Порошенко називає “сильним та обґрунтованим” рішення американської влади щодо запровадження санкцій проти бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це Порошенко пише у своєму Facebook.

“Те, що Коломойський буде визнаний масштабним корупціонером і потрапить під американські санкції, завжди було лише питанням часу. Наступний крок – обвинувачувальний акт американського правосуддя проти колишнього власника Приватбанку. Токсичний вплив Коломойського на внутрішній розвиток України з 2019 року став справжньою небезпекою для країни”, – зазначає п’ятий президент України.

Порошенко вважає, що й українські правоохоронні органи мають активізувати розслідування щодо справ Коломойського.

“Припинити дворічне гальмування розслідування злочинів Коломойського і потурання його безмежним бізнес-апетитам. Українські правоохоронні органи мають притягнути до відповідальності Коломойського. Йому негайно мають пред‘явити звинувачення і підозру та запроторити його за ґрати. Попри критичну опозицію до влади, наша політична сила буде підтримувати рішення, які звільняють Україну від таких масштабних корупціонерів”, – наголосив Порошенко.

Такої ж думки притримується Народний депутат від партії “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко. Про це він сказав в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Треба на таке реагувати. Має бути реакція держави. Ми не можемо просто сказати, щоб він (Ігор Коломойський – Ред.) не їздив до США. Він і так туди не збирається. Це не гірше місце, куди Ігор Валерійович хотів би потрапити. Але ми маємо почути відповіді щодо його корупції”, – сказав Олексій Гончаренко.

На це не стали мовчати і у Зеленського. Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що на корупційні схеми Коломойського мала реагувати тодішня влада (Тобто сам пан Порошенко).

“Ці санкції стосуються великої корупції в Україні на той час, коли пан Коломойський був головою Дніпропетровської обласної адміністрації (2014-2015 р. – Ред). Якщо є відомості про вченення ним корупційних схем, це не могло відбуватися без відома президента тодішнього. Це не могло відбуватися поза межами цієї системи влади, яка тоді була в Україні”, – сказав Гетманцев.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.