Люстраційний список
Подобається

Гирич Сергій Васильович

15/11/2014     Автор: Яна Романська
Гирич Сергій Васильович

Дні йдуть, парламент починає формуватись, щоб приймати правильні рішення, щоб збудувати міцну державу. Сьогодні зміни та перебудова мають відбуватись поза межами Ради та бути набагато якіснішими. У військовий час – тил має бути надійною підтримкою, а не бути наскрізь гнилим.

Новий кандидат на Люстраційний список: Гирич Сергій.

Гирич Сергій Васильович – голова Личаківського районного суду. 

Про нього розповіла нам громадськість. Активісти показали нам «невеличкий будинок» голови суду, розповіла нам про його машину та поділилась здогадками про наявність ще кількох авто.

Читати більше: Золотовалютні чиновники: як живе Гирич Сергій

Для пояснення звідки у судді такі статки, нам розповіли про «чорну» схему.

Син пана Сергія теж дуже часто з’являється у Личаківському суді, адже він за фахом юрист. На перший погляд це нічого не означає, просто син пішов стопами батька. Проте поспілкувавшись із адвокатами, ми дізнаємося про цікаву схему. Чимало суддів «тримають» своїх родичів у суді в якому працюють на посадах адвокатів, аби вести «переговори» через них.
Та найбільше шокувало під час розслідування, яким ж чином голова Личаківського районного суду отримав будинок у якому живе.

Свого часу на розгляд до Гирича попала досить незвичайна справа. Справа була кримінальна: із вбивством, ножем та неповнолітнім винуватцем. 

Читати більше: Золотювалютні чиновники: що приховує Сергій Гирич

Це наш новий кандидат на люстрацію. Ми продовжимо працювати над очищенням влади. Принаймні над «виведенням їх на чисту воду».