Президент Володимир Зеленський висловився щодо чуток про хворобу Путіна. Український лідер наголосив, що вона полягає в неповазі до нашого народу.

Справжня хвороба Путіна набагато серйозніша, ніж та, про яку говорять у ЗМІ та розвідці. Таку думку Зеленський висловив в інтерв’ю NBC.

Це хвороба щодо поваги до нашого народу, хвороба до таких катувань,
– пояснив президент.

«Я чесно не знаю, що відбувається з путіним. Я вважаю, що в них справді загалом є велика хвороба, але вона складніша, ніж та хвороба, про яку кажете ви (рак – ред.). Це хвороба неповаги до нашого народу, хвороба тортур. Це складний момент і це хвороба, і, на жаль, це питання не лише однієї людини. Я розумію, що багато людей в оточенні президента росії вони саме хворі – зайві амбіції, нерозуміння та неповага до міжнародного права, до життя людей. Ця хвороба є небезпечною для нашої держави, а все інше це розмови і не дуже цікаво», – сказав він.

Видання Mirror, посилаючись на джерело в російській розвідці, стверджувало, що у Путіна важка й швидко прогресуюча форма раку. Писали, що жити російському президенту залишилося від 2 до 3 років. Також у статті мовилось, нібито Путін втрачає зір, а його кінцівки неконтрольовано тремтять.

Очільник Кремля, ймовірно, страждає від важкої форми швидко прогресуючого раку.

Про це повідомило джерело в російській розвідці. Один з офіцерів ФСБ на умовах анонімності сказав, що 69-річному президенту Росії залишилося жити не більше двох – трьох років.

За словами інформованого джерела, хвороба означає, що Путін також втрачає зір, а його кінцівки неконтрольовано тремтять.

“Нам кажуть, що він страждає від головного болю, й коли він з’являється на телебаченні, йому потрібні шматочки паперу, на яких все написано великими літерами, щоб прочитати те, що він збирається сказати. Вони такі великі, що кожна сторінка може вмістити лише пару речень. Його зір серйозно погіршується”, – сказав один з офіцерів ФСБ.

Коли Путін зустрівся із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком у Сочі, на камерах було помітно, як російський президент незграбно вивертає ноги, щоб сісти.

На нездоровий вигляд Путіна звернули уваги і коли той зустрічався з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу. Тоді очільник Кремля мав набрякле обличчя і руки.

Чутки про поганий стан здоров’я російського диктатора ще більш загострились після параду на 9 травня у Москві. Річ у тім, що під час “побєдобєсія” він виглядав кволо та невпевнено, а ще сидів, накинувши на ноги плед.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сказав, що Путін має кілька важких захворювань, одне з яких – рак. За його словами, розвідка володіє точною інформацією, що Путін перебуває у вкрай поганому психоемоційному і фізіологічному стані.

Схожу інформацію надав російський олігарх, наближений до Кремля. Він розповів, що у Путіна – рак крові, та додав, що у президента Росії проявляються симптоми божевілля.

Західні ЗМІ повідомили, що один із бізнесменів таємно записав розмову з російським олігархом, який наближений до Путіна. Начебто розмова відбулась ще в березні, а російський олігарх входить у ТОП-20 списку Forbes, – повідомляє Mirror.

Щоб спростувати такі чутки, офіційний Кремль каже, що Путін здоровий. Але його суворі обмеження під час пандемії та довгі столи з іншими політичними лідерами можуть свідчити про інше.

Також західні ЗМІ повідомили, що нібито російський олігарх у своїй розмові жаліється на те, що дії Путіна призвели до негативних економічних наслідків. Мовляв, той абсолютно зруйнував економіки України та Росії і ще й інших держав.

“Проблема в його голові… Один божевільний хлопець може перевернути світ з ніг на голову”, – нібито сказав олігарх.

При цьому він зізнався, що зневажає дії Путіна і сподівається, що його владу повалять.