«Сьогодні вночі в Москві помер Антон Носік. Допомога зараз – не смикати його сім’ю. Про час і місце похорону буде оголошено», – пише в Twitter член Дем’ян Кудрявцев. Російські ЗМІ повідомляють, що причиною смерті став серцевий напад. передає Корупція.Інфо

Популярне: ХОРОША НОВИНА! У Нацбанку повідомили як за спрощеною процедурою вивести кошти за кордон. ВИ повинні це знати!

Днями Носіку виповнився 51 рік. Він брав участь у запуску таких проектів, як «Газета.ру», «Лента.ру», «Вести.ру», NTV.ru (NEWSru), брав участь в проектах холдингу Rambler.

У 2015 році став фігурантом справи про екстремізм через свою статті про війну в Сирії. За результатами лінгвістичної експертизи в статті Носіка під заголовком «Стерти Сирію з лиця землі» були виявлені ознаки «порушення ворожнечі по відношенню до сирійців, які виділяються за національно-територіальною ознакою». Держзвинувачення попросило для Носіка два роки позбавлення волі. Суд визнав його винним і засудив до штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Пізніше розмір штрафу знизили до 300 тисяч рублів.

В одному зі своїх блогів Носік називав «майдан» (Євромайдан) контрреволюцією. «Це остаточна ліквідація залишків наслідків тієї самої, єдиної і справжньої, Революції, що сталася в жовтні 1917 року. Цим він їм і милий», – писав він. Однак пізніше проросійські ЗМІ приписували йому авторство фрази: «Отже, нагадую. Я єврей. Ви – гітлерівські підстилки. У вашій країні на гроші платника податків ставляться пам’ятники ветеранам Добровольчої дивізії СС «Галичина».