danchukацпап (1)

Ольга Данчук переконана, що у Львові потрібні перевибори

Активістка Ольга Данчук звернулася до Президента України з петицією про створення громадських рад при міській раді Львова та про позачергові вибори голови міста.

"Це не є таємницею, що проти міської ради постійно виникають якісь певні новини, які свідчать про те, що кожен департамент живе своїм життям так само, як і виконком, так само, як і міський голова. І не завжди ті речі, які вирішуються, пропонуються до уваги громаді. У нас кожен департамент собі щось придумає, щось узаконює, веде якісь ухвали, постанови, а потім громада з тим бореться. Я вважаю, що боротися потрібно з першопричинами цих ситуацій. Єдиним ефективним методом боротьби з першопричинами є саме створення громадської ради при кожному департаменті, при виконкомі та особисто при міському голові.danchuk_729x547 (1)

У справах громадської діяльності я є абсолютно аполітичною. Тому ні з якою політичною партією моя петиція абсолютно не пов’язана. Я вважаю, що, по-перше, треба знімати Садового – робити перевибори виключно демократичним шляхом. Я не є прихильником політичної партії "Опозиційний блок" і взагалі вважаю, що "Партія регіонів" як така і всі її сателіти мають вмерти, як і "Наш край" та решта. Втім, якщо їхні юристи написали такий законопроект, то будемо користуватися їхньою інтелектуальною власністю. Тут політична приналежність абсолютно ніякого стосунку не має", – розповіла Данчук.

Нагадаємо, зіркою інтернету Ольга Данчук стала після того, як у мережі з’явився відео, де вона, тоді ще 20-річна кандидат в депутати Львівської обласної ради від однієї з партій, агітує за себе в селі в своєму окрузі, читаючи вірш про  партію і відзначаючи, чим пахне в селі.