Після того, як президент України підписав закони, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з ЄС, власники нерозмитнених авто почали активно їх продавати.

Виявляється, після прийняття нових законів на популярних Інтернет-ресурсах зросла кількість оголошень про продаж «євроблях».


І ті, хто ще недавно хотів їздити на старих іномарках, сьогодні різко змінили свою думку і готові відмовитися від машин, оскільки не хочуть платити за митне оформлення або штрафи за порушення умов.

Погані новини для «євробляхобизнесменов». Ситуація така, що тепер вони не зможуть масово продавати українцям авто з підробленими документами.

До слова, закони № 8487 та № 8488 про розмитнення авто на іноземних номерах набули чинності в неділю, 25 листопада 2018 року. За словами Порошенка, кожна копійка, заплачена власниками «евроблях» піде пенсіонерам.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто нагадати, що Порошенко підписав закони про розмитнення авто на «євробляхах». Цими законами пропонується впровадити нову модель оподаткування легкових автомобілів і посилити штрафи.

Як повідомлялося раніше, автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні винесений остаточний вердикт. Зокрема, підписані закони про нові штрафи і розмитнення автомобілів на європейських номерах, через які власники «євроблях» влаштовували мітинги і перекривали дороги державного значення.