Переговори в нормандському форматі щодо завершення війни на Донбасі та деокупації українських територій зайшли в глухий кут. Верховна Рада може допомогти з тим, щоби відшукати вихід із ситуації.

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков в інтерв’ю Українській правді.

“Я все ж сподіваюся, що ми зможемо вийти з цього глухого кута, який ми спостерігаємо на рівні нормандського формату”, – зазначив він.

За словами голови ВР, війну не завершено за минулий рік.

“Але це проблема не України, а одного, іншого переговірника, позиція якого досить деструктивна як в ТКГ (Тристоронній контактній группі, – ред.), так і в нормандському форматі: я маю на увазі Росію”, – сказав Разумков.

“У цьому плані також парламент буде готовий приєднатися”, – підкреслив спікер.

Також голова Верховної Ради Дмитро Разумков стверджує, що після того, як він очолив парламент, у нього стало більше друзів, але серед них немає жодного олігарха.

“Як став головою Верховної Ради, точно стало більше (друзів. – Ред.). Скоро новорічні свята, дуже хочу собі побажати, щоб їх стало не набагато менше, коли я не буду головою Верховної Ради. Дійсно, за ці півтора року в мене з’явилася велика кількість людей, яких я можу назвати друзями. Це люди, які з’явилися під час виборчої кампанії… Є і політики, є журналісти, є і представники громадського сектору”, – розповів Разумков.

Відповідаючи на запитання, чи є серед них олігархи, Разумков зазначив: “Ні. На щастя, немає”.

Що стосується відносин з представниками великого бізнесу, голова ВР заявив, що йому “жодного разу вони не пропонували кошти”, “жодного разу не було якихось таємних переговорів”, і з деякими він навіть не знайомий особисто.

Разумков також запевнив, що ніколи не вів жодних переговорів щодо його присутності на тих чи інших телеканалах, власниками яких є олігархи.