ff

У ніч на 5 травня в Москві на репетиції параду перемоги до 9 травня була жорстоко побита російський продюсер і музичний директор Олена Грачова. Троє кремезних чоловіків, які спостерігали за репетицією, підійшли до жінки і завдали їй удари кулаками та ногами на очах в інших людей.

Про своє побиття продюсер розповіла журналістам сама. За її словами, пізно ввечері вона йшла у своїх справах по нічній вулиці Тверській, де якраз репетирували парад перемоги, подивитися на що зібралися численні глядачі. Недалеко від метро «Маяковська» до неї раптом підійшло троє чоловіків міцної статури. Один з них штовхнув її і завдав два удари кулаками по обличчю. Двое інших підійшли і почали демонстративно бити її ногами. На її погрози викликати міліцію вони не реагували, а з їхніх слова дівчина зрозуміла, що вони – представники російських силових структур.

Як стверджує Грачова, все це відбувалося на очах у інших глядачів репетиції параду, але ніхто і не подумав втрутитися і заступитися за неї. Тільки одна дівчина вже пізніше викликала міліцію.

Міліціонери не робили активних спроб затримати нападників, а за словами Грачової, вели себе досить дивно: кілька разів відпускали чоловіків і ті знову підходили до Грачової, погрожуючи їй. Тільки через годину і її, і нападників доставили у відділення міліції. За словами продюсера, чоловіки, які побили її, не бояться погрожувати їй вбивством при міліціонерах. 

 

Джерело: Корупція.Інфо