У місті Підгайці на Тернопільщині оголошено дводенну жалобу.

У зв’язку із передчасною смертю міського голови Тетяни Левкович 13-14 грудня 2019 року у місті Підгайці оголошено жалобу.

Про це повідомляє прес-служба Підгаєцької міської ради.

– Сьогодні для нашого міста дуже сумний день. Сьогодні перестало битися серце нашого міського голови Тетяни Левкович. Для нас усіх це надзвичайно велика втрата. Тетяна Володимирівна була для нас не просто керівником. Вона була другом, мудрим порадником, веселою, щирою людиною, справжньою господинею міста.

Нам буде дуже її бракувати, її мудрих порад та вмілого керівництва. Ми глибоко сумуємо та співчуваємо рідним, просимо Всевишнього дати їм сил перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. Вічна Пам’ять Вам, Тетяно Володимирівно! Ви назавжди залишитесь у наших серцях, – співчуває колектив, депутатський корпус та виконавчий комітет Підгаєцької міської ради.

Тетяна Левкович 2006-2010 роках обиралася депутатом міської ради, двічі поспіль – у 2010 та 2015 роках — громада довірила їй посаду міського голови.

Як зазначають мешканці міста, для них це надзвичайно велика втрата. Адже, Тетяна Левкович була для багатьох не лише керівником, а й вірним другом та порадницею.