У день виборів-2019, секретар РНБО Олександр Турчинов 31 березня відсвяткував свій день народження.

Астролог Влад Росс в коментарі журналістам розповів, що обіцяють зірки політику.

"Якщо аналізувати гороскоп Турчинова, то можна впевнено сказати, що у нього починається дуже гнітючий період", – зазначив астролог.

За словами Росса, цей складний період у житті Турчинова проявиться в трьох речах.

"По-перше, найближчим часом на нього може з'явитися серйозний компромат, який спровокує гучні розгляди.

По-друге, його чекають численні слідства і суди. Зокрема, з приводу справ, пов'язаних із Майданом, в тому числі розстрілів на Майдані під час Революції Гідності.

По-третє, для Турчинова не пройде безслідно корупційний скандал, пов'язаний із закупівлями у Росії запчастин для військової техніки контрабандними схемами, в якому опинився замішаний син його першого заступника. Ця історія зачепить Турчинова. Все це буде складатися у вкрай негативну картину для нього", – пояснив експерт.

Після виборів в Україні Олександра Турчинова, поза всяким сумнівом чекає звільнення з посади – з посади секретаря РНБО, переконаний астролог.

"У його річному гороскопі Місяць з'єднається з Сатурном, що завжди є ознакою падіння з висот і зняття з посади. Тому він неминуче втратить посаду", – сказав він. 

"Однак складність періоду для Турчинова, в першу чергу, буде пов'язана з наслідками й судами. Але потрібно відзначити, що у в'язницю він не сяде. Хоча його ім'я часто будуть згадувати в контексті розслідувань, і буде маса проблем в його політичній діяльності і роботі", – резюмував Росс.

Водночас, напротивагу передбаченню астролога Турчинов нещодавно показав журналістам розкішний кабінет і поділився планами на найближчі п’ять років.

Про плани на найближчі п’ять років Турчинов говорить обережно.

"Мені легше сказати, що я не хочу робити, чого б я не хотів. Я не хотів би знову ставати народним депутатом, іти на вибори. Я б не хотів знову брати участь у достатньо специфічних і складних виборчих процесах. Я поки не збираюся взагалі іти на парламентські вибори", – зізнався він. 

Нічого дивного в такій позиції він не бачить, а фантазувати на тему посад, наприклад, прем’єр-міністра, не хоче. "Я знаю, що коли в країні знову буде важко, знову небезпека – покличуть і ми знов прийдемо", – каже він.