Сьогодні, 13 травня, в Херсонській області здійснив аварійну посадку вертоліт, на борту якого перебував спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков. Коли апарат піднявся в повітря, датчик показав, що він несправний.

Про це повідомило видання “Цензор.НЕТ”. Зазначається, що поломка вертольота була незначною, а приземлився він на те ж місце, з якого злітав.

На Херсонщину Разумков приїжджав із робочим візитом. Як написав політик на своїй сторінці у Facebook, у регіоні він перевірив роботу КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”. Разом із ним на адміністративну межу з тимчасово окупованим Росією Кримом прибула й спікерка Сеймасу Литви Вікторія Чмілітє-Нільсен.

Назад до Києва спікер Ради хотів повернутися повітрям, проте через несправність вертольота йому довелося пересісти в автомобіль.

Також Разумков заявив, що наразі кількість автівок, що перетинають адмінмежу з ТОТ АР Крим, зменшилася через коронавірус у рази, проте митники й прикордонники готові повернутися до режиму, в якому працювали раніше.

Якщо ми говоримо про організацію процесу, то ковід, згідно з тією інформацією, яка є сьогодні, значно зменшив кількість людей, які перетинають пункти пропуску. Якщо раніше це було до 500 автівок на день, то сьогодні – до 50. Але можливості достатньо великі, запас потужності достатньо серйозний», – сказав Разумков.

За його словами, і прикордонники, і митники готові працювати в умовах, коли потік через адмінмежу збільшиться.

Спікер ВР також зазначив, що і КПВВ «Чонгар», і «Каланчак», де він побував сьогодні разом зі спікером Сеймасу Литовської Республіки Вікторією Чмілітє-Нільсен, не потребують додаткових «глобальних покращень» – тут створені достатньо хороші умови для того, щоб і персонал нормально працював, і були достатньо комфортні умови для перетину людьми.