Під час урочистого засідання міської ради восьмого скликання у Рівному трапився конфліктний епізод. «Ви мене посадили, але не довели мою провину»: у Рівному у Петра Порошенка відбулася перепалка з колишнім АТОшником.

Націоналіст Ярослав Гранітний, якого судять за сепаратизм, зумів потрапити до зали і підійшов до п’ятого президента Петра Порошенка.

Гранітний кричав Порошенку, що той «знищив його життя». Мовляв, за вказівкою Порошенка його «тепер пресує СБУ».

Порошенко спочатку нічого не зрозумів, що йому кричить Гранітний, а потім порадив довести у суді те, що він не зрадник України.

«Ви зламали моє життя! Ви давали вказівки суддям і прокурорам, щоб мене три роки тримали за ґратами», – вигукував Гранітний.

«Ви – зрадник України» , – відповідав Порошенко.

«Я проливав кров за Україну, – обурювався Гранітний, – Це Ви а не я – зрадили Україну! Ви кидали за грати мене та моїх побратимів»

Після цього з Гранітним у гостру дискусію вступив новообраний міський депутат від «ЄС» Тарас Обоїста.

На цьому конфлікт було вичерпано.

Справа Гранітного

Ярослав Гранітний, який майже три роки перебував у СІЗО за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України, з січня 2020 року перебуває під цілодобовим домашнім арештом з носінням електронного браслета.

На питання, як вдалося цього добитися, адвокат відповідає: прокуратура досі не надала доказів вини Гранітного.

“Ми вже цього разу пішли іншим шляхом з паном Гранітним.

Ми почали самі розглядати цю справу і вказувати на грубі порушення того, що доказів взагалі немає, і прокуратура не надала доказів винуватості.

Людина без вини винувата сидить третій рік за ґратами.

Сама справа ну просто зліплена! Там немає нічого. Вона – єдиномоментна.

Був мітинг – ось і вся справа. Які там ще можуть бути епізоди?

Постраждалих там немає, жодним чином не нанесена ніяка шкода. Ні країні, нікому і нічому”, – розповідав тоді юрист Гранітного.

Нагадаємо, Ярослава Гранітного затримали у травні 2017 – за мітинг біля Рівненської ОДА на підтримку легалізації видобутку бурштину.

Під час акції виникло кілька інцидентів, у мітингарів знайшли балончики зі сльозогінним газом і ножі. А Гранітного затримали за сепаратизм.

З того часу суд що два місяці продовжував йому запобіжний захід – тримання під вартою.

А до розгляду справи по суті майже за три роки так і не дійшли.

До слова, У Рівному триває урочисте засідання першої сесії міської ради восьмого скликання. На засіданні присутні численні гості.

У міський Будинок культури прийшов і п’ятий президент Петро Порошенко. Як повідомила пресслужба політсили, Порошенко подякував виборцям Рівного та області, які підтримали кандидатів від “ЄС”, за довіру.

Воно і зрозуміло, адже після провалу Порошенка у Львові, Рівне залишається єдиним обласним центром, де політсила Порошенка отримала перемогу і утримала свої позиції.