У Білорусі 9 серпня Олександр Лукашенко дає велику пресконференцію. На “Велику розмову з  самопроголошиним президентом” приїхали пропагандистка з каналу Віктора Медведчука та журналіст зі скандального каналу “НАШ”. Вони захоплювалися диктатором та цинічно критикували українську владу. Про це йдеться в матеріалах 24 каналу.

Журналіст телеканалу Євгенія Мураєва Макс Назаров одразу почав підлещуватися до Лукашенка. Він бідкався, що на пресконференції у Володимира Зеленського йому не дали поставити запитання. Тому бідолаха поїхав у Білорусь.

З того, що говорив Назаров та його колега Діана Панченко із заблокованого “Першого Незалежного”, складалося враження, що перед поїздкою у Білорусь вони прийшли курс “як підлещуватися та робити компліменти”. Назаров неодноразово звинувачував у чомусь президента України, а Лукашенка – ледь не боготворив.

Назаров вигадував казки про те, як добре Лукашенка сприймає молода аудиторія. Він навіть казав, що вірить, що політик – не диктатор.

40% українців симпатизують вам. Ви найпопулярніший іноземний політик у нас,– захоплювався пропагандист.

Самопроголошений президент Білорусі не міг втриматися від такої кількості вихвалянь. Він сказав, якщо колись без зброї переступить кордон України, то у свою команду візьме Назарова. До речі, впевненості диктатора можна лише позаздрити – він вважає, що в Україні його приймуть щонайменше 90% населення.