Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з віцепрем’єр-міністром, міністром закордонних справ Грузії Давідом Залкаліані.

Про це інформує пресслужба президента.

Зеленський подякував Грузії за незмінну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, додавши, що наша держава також завжди підтримувала суверенітет і територіальну цілісність Грузії. “Дуже радий відновленню предметних, потужних відносин між нашими країнами. Дуже раді вас бачити”, – наголосив президент України.

Він поінформував співрозмовника про поточну безпекову ситуацію на Донбасі та в тимчасово окупованому Криму.

Зеленський нагадав про особисте запрошення президенту Грузії Саломе Зурабішвілі взяти участь в інавгураційному саміті Кримської платформи та заходах з нагоди відзначення Дня Незалежності України в серпні 2021 року.

Співрозмовники обговорили шляхи активізації двостороннього політичного діалогу та діяльності українсько-грузинської Стратегічної ради високого рівня. Окрема увага під час розмови була приділена практичній взаємодії України та Грузії в контексті подальшого поглиблення відносин з ЄС і НАТО.

Давід Залкаліані подякував Україні за підтримку територіальної цілісності та європейських прагнень Грузії і також відзначив, що дві країни відновили інтенсивну двосторонню співпрацю.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.