Дружина глави політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука Оксана Марченко сказала, що вони перебувають у Києві.

Марченко опублікувала пост в Instagram, де вона повідомила, що вони з чоловіком дізналися про обшуки та повернулися додому.

“Перебуваючи на відпочинку за межами Києва, вчора (11 травня. – Ред.) ми дізналися, що в нашому будинку й офісі чоловіка – обшуки … Абсолютно даремне заняття. Якось негарно, знаючи, що ми у від’їзді, прийшли ці люди … І так, ми, звичайно, повернулися додому”, – написала вона.

Нагадаємо, 11 травня, в будинках, що належать одному з лідерів партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) Віктору Медведчуку, співробітники Служби безпеки України (СБУ) здійснювали обшук.

В свою чергу, Генпрокурор України Ірина Венедіктова повідомила про те, що підписала повідомлення про підозру двом народним депутатам нинішнього складу парламенту.

«Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського Парламенту – М і К. Ми з колегами із правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, в ході досудового розслідування допитали цінних свідків. Робота велась ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі. За результатами вивчення зібраних матеріалів справи, я дійшла висновку про необхідність взяти на себе відповідальність повідомити цим «парламентарям» про підозру. Вважаю, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних», – повідомила Венедіктова у фейсбуці.

Як стало відомо, Глава політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук має намір сьогодні з’явитися в Офіс генпрокурора для дачі показань слідчим у справі про держзраду. Одіозний політик заявив про готовність доводити свою невинуватість. Про це повідомив медведчуківський “112 канал”, посилаючись на адвокатів Медведчука – Каміля Кирпичова і Людмилу Чередниченко.

“Віктор Медведчук має намір сьогодні з’явитися до Генпрокурора для участі в слідчих діях і довести абсурдність усіх висунутих проти нього звинувачень”, – йдеться в повідомленні.