Скандальний депутат Харківської міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” Андрій Лесик заставив місто своїми агітаційними бордами з написом “Фашизм не пройде”.

Відповідними кадрами він поділився на особистій сторінці у Facebook. З огляду на все, настільки дивним чином місцевий політик вирішив прорекламувати себе перед 9 травня.

“Харків. За нашу перемогу!!! Фашизм не пройде!!!” – написав Лесик.

Однак пізніше на Telegram-каналі “Харків сьогодні” з’явилися кадри, на яких небайдужі громадяни почали демонтувати білборди депутата від ОПЗЖ.

“Московський проспект. Мінус білборд із вітаннями до 9 травня і написом “Фашизм не пройде” від депутата ОПЗЖ Андрія Лесика”, – відзначили автори публікації.

Відмітимо, Андрій Лесик вже не одноразово потрапляв в гучні скандали.

У дні пам’яті Небесної Сотні наприкінці лютого 2021 року Лесик спровокував бійку в Харківській міськраді своїми образливими словами про Революцію Гідності. Так, він заявив, що сім років тому в Україні нібито відбувся “озброєний переворот”.

А в січні 2020 року Лесик зібрав у Харкові мітинг на підтримку російськомовних шкіл, але його закидали яйцями. У травні того ж року йому хлюпнули в обличчя зеленкою на мітингу медиків, куди він прийшов із партійними прапорами.

Нагадаємо, що цей депутат також є завсідником російського пропагандистського телебачення. В одному з ефірів там він стверджував, що російський і український народи нібито є “братами”.