Радника голови Офісу президента Михайла Подоляка можуть звільнити через провалену комунікацію з громадськістю. Таку інформацію повідомляє Telegram-канал “Украина 24”, посилаючись на особисті джерела з ОП.

Як повідомляють адміністратори каналу, у Володимира Зеленського відбулася вельми неприємна розмова з керівником Офісу Андрієм Єрмаком.

“Президент втомився від чвар і скандалів навколо глави ОП та його заступників, які вправляються в сливах і фейках в своїх телеграм-каналах. І, як повідомляє наше джерело, Зеленський вимагає припинити інформаційні війни і прийняти кадрові рішення”, — інформують представники телеграм-каналу.

За їхньою інформацією, президент потребує організації більш ефективної роботи в комунікаційній сфері, ніж зараз.

“І перше рішення питання є: на виліт готується радник Єрмака Михайло Подоляк. Чим дуже незадоволений Кирило Тимошенко, який тримає інформаційний ресурс”, — повідомляють в Telegram-каналі.

Джерела кажуть, що Зеленський впевнений — якщо правильно змінити (посилити) команду Офісу президента, це позитивно позначиться на його іміджі. Ймовірно, подібні рішення можуть допомогти для походу Володимира Зеленського на другий президентський термін.