П’ятого президента України Петра Порошенка знову викликали на допит, який повинен був бути проведений в рамках справи про держзраді Віктора Медведчука, народного депутата від ОПЗЖ. Допит повинен був відбутися сьогодні, 31 травня о 15:00, однак слідчі дії знову було перенесено. Про це повідомили в пресслужбі СБУ. Офіційна причина — прохання, передане адвокатами Порошенко.

Нагадаємо, що справа, по якій повинен був дати свої свідчення Петро Порошенко, заведена на Віктора Медведчука і Тараса Козака. Мова про підозру нардепів в кримінальних злочинах, які передбачені в ч. 1 ст. 111, ч. 3 ст. 15 і ч. 1 ст. 438 КК України (вчинення державної зради та замах на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Криму).

Раніше повідомлялося, що це вже не перший раз, коли п’ятий президент України не приходить в СБУ на допит.

Цю новину вже встиг прокоментувати Анатолій Гриценко, який відмітив:

“«Жму руку, обнимаю» знову не прийшов в СБУ на допит 27 травня, придумав поїздку до військових, акурат в день допиту. І сьогодні, 31го травня, теж не прийшов, знову якусь причину придумав. До того більше 20ти разів не з’являвся на допити в ДБР… Якби так поводилися ми з Вами, то затримали б і привели на допит силоміць у наручниках, правда? Чи в когось є сумніви? А олігарху-мародеру демонстративно ігнорувати слідство можна, і без проблем? Просте питання: чому він уникає допитів і затягує час? Моя відповідь така: Порошенко вже дізнався, що «плівки Медведчука» не фейкові – вони справжні. Більше того – вони записані не приховано-дилетантськи, а юридично коректно, на підставі судових рішень, в рамках офіційно зареєстрованого розслідування. Це значить, що від них не відмахнутися – плівки будуть сприйняті в суді як юридично легітимна доказова база. Що це значить для партнерів-фігурантів, Порошенка з Медведчуком? Це значить відповідальність і тюрма. Бо справді є за що. Тому й ховається від слідства, затягує справу як тільки може.

P.S. Порохоботам краще відрефлексувати на акаунті патрона, він краще зацінить)

Також про цю ситуацію висловився блогер Сергій Наумович:

“Допит народного депутата і п’ятого президента України Петра Порошенка як свідка у “справі Медведчука”, який мав відбутися сьогодні, перенесли на прохання адвокатів Порошенка. Тобто, п’ятий президент за фактом ховається від допитів, оскільки боїться відповідати на питання про бізнес з Медведчуком”, – написав блогер Сергій Наумович.

Він заявив, що якби він був експрезидентом і був би чистим перед законом, то справно ходив би на допити.

“Адже якщо у мене з законом немає нюансів, то чого боятися? У випадку ж з Порошенком, у кожної розсудливої ​​людини є справедливі запитання. І їх багато. Як, наприклад, сталося так, що Медведчук з політичного трупа перетворився фактично в олігарха зі своїм пулом телеканалів, трубопроводом, армією експертів в соцмережах. Особисто у мене є підозра, що “Гетьман” обміняв “Північний потік – 2” на “Самара – Західний напрямок”. Загалом, питань дуже багато.

Напевно, знову повіз кудись полуницю. Якщо вам хочеться полунички – замовляйте в коментарях у п’ятого президента в ФБ. Полуниця, схоже, дуже смачна, адже вся правоохоронна система зупиняється перед його бажанням нагодувати когось плодами цієї рослини. Робимо ставки: скільки ще Олексійович буде “отклубничиваться” від допитів?” – задався питанням Сергій Наумович.