Політик і шоумен Сергій Притула впевнений, що Крим буде деокупований. Він заявив, що росіяни вже неодноразово залишали півострів, тому, на його думку, це станеться ще раз при його житті.

Як розповів Притула виданню “Крим.Реалії”, із завданням повернення Криму до України наша країна не впорається, але українці мають прислів’я: “натовпом і батька легше бити”. Притула вважає, що якщо мова йде про Путіна, то багатьом світовим гравцям цей процес може принести задоволення.

Також політик подякував усім кримчанам, які залишаються в душі і серці відданими Україні.

“Я знаю, що вам не солодко – я не можу поставити себе на ваше місце і уявити наскільки – але можу висловити слова підтримки і попросити вас частіше бувати на материку, для того щоб освіжати голову від тих інформаційних потоків, якими вас оточує російська пропаганда. Все буде Україна. Україна обов’язково повернеться на півострів. Чекайте і не будьте розчаровані”, – зазначив шоумен.

Нагадаємо, що на днях Притула заявляв, що Спроби музиканта Святослава Вакарчука займатися політикою – це провал.

“Я не готовий зараз відповідати за чиїсь факапи”, – сказав він, відповідаючи на запитання про слова Вакарчука, що він “в політиці всерйоз і надовго”.

Шоумен підкреслив, що для нього “це історія, коли слова не дотримано”.

“Не адвокатуючи Святослава Івановича, те, що він обіцяв зробити, – він зробив. Він створив партію нової політики, завів у парламент незашкварених людей, він віддав керівництво і відійшов убік”, – пояснив Притула.