Політик із проросійської ОПЗЖ продемонстрував карту, яка ділить українців

Народний депутат і один з лідерів проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович на своїй сторінці у Facebook опублікував карту України без Криму.

Карта присвячена темі мови і ділить Україну за мовною ознакою. Згідно з її даними, нібито південно-східна частина України розмовляє лише російською мовою, центральна – суржиком, і лише частина західної – українською.

Слід зазначити, що оприлюднена Рабиновичем картинка є частиною візуального супроводу російської пропаганди.

Під дописом Рабиновича розгорілась гаряча дискусія. Зокрема, член Наглядової ради компанії Сергій Лещенко нагадав політику, що публікацію карти України без Криму загрожує кримінальна відповідальність. У відповідь на це Рабинович послав Лещенка на три букви.

Також під не стримали емоцій відомий український експерт Юрій Подорожній:

“Рабінович, ви пробиваєте дно. Мало того, що це брехливі данні. Так ви, ще й вчиняєте кримінальне правопорушення, бо ви публікуєте карту Вашої мрії, де нема Криму, а люди в Україні представлені недолугим бидлом. Ганьба вам!” – зазначив він

 

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.