Додому до мера Києва Віталія Кличка прийшли правоохоронці. Під’їзд, у якому мешкає політик, заповнили озброєні люди у шоломах.

Про це написав Юрій Бутусов на своїй сторінці у Фейсбук.

“Група озброєних людей приїхала до будинку на Богдана Хмельницького, де живе міський голова Києва Віталій Кличко, сьогодні о 7.30 ранку в комплектації правоохоронців, вони перебувають біля під’їзді та будинку близько години”, – написав Бутусов.

Як повідомив журналіст, за словами джерел у мерії, сам Кличко о 7:00 поїхав на тренування, і розминувся з цією групою, приналежність якої поки не встановлена. У квартиру мера поки ніхто не заходить.

“Спробуємо розібратися, що це таке – може це боротьба з корупцією, організованою злочинністю, чи просто навчання йдуть, вирішили зайти в під’їзд і погрітися службовці”, – написав Бутусов.

За інформацією джерел “Української правди”, близько 20 осіб, за попередніми даними СБУ, прийшли додому до Кличка, щоб провести обшуки.

“Близько 20 людей чекають у під’їзді. Попередньо, це СБУ. Поки вони не зайшли нікуди, чекають у під’їзді, бо мер пішов на тренування, вони розминулися. Скоро він повернеться, тоді буде точно зрозуміло, хто це, і з чим вони прийшли – чи є якась ухвала у них абощо”, – йдеться у повідомленні УП.

За даними “Української правди”, на місце вже приїхали адвокати мера.

Трохи пізніше, правоохоронці заявили, що обшуки відбувалися не у помешканні Кличка.

Водночас сам мер у цьому не був впевнений та повернувся додому. За його словами, у його двері стукали працівники СБУ, але він у цей час був на тренуванні.

Аби переконатися, що у квартирі не проводили обшуки, він навіть запросив журналістів до себе додому. Там дійсно не було сторонніх людей. Обшуки проводили… але у квартирі нижче

Нагадаємо, 12 травня Київська міська прокуратура повідомила про проведення обшуків у декількох департаментах КМДА і комунальних підприємствах одразу за шістьма не пов’язаними між собою кримінальними справами, у деяких із них – із податковою поліцією, а у деяких – із Нацполіцією. Крім того, про обшуки прокуратури та інших правоохоронців у своїй квартирі та квартирі колишньої дружини, з якою він розлучений понад 20 років, повідомив голова виконкому партії “УДАР” Віталія Кличка, екснардеп Артур Палатний.