Ярош назвав причини майбутньої поразки Росії: “Саме тому вони не мають шансів перемогти нас” Ярош відзначив 6 обставин, які надихають його і вселяють у впевненість у майбутній перемозі України.

Радник Головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош звернувся до українців на тлі загрози російського вторгнення, наголошуючи, наскільки сильнішою та єдиною стає Україна в умовах загрози з боку РФ, про це повідомляє Діалог.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Ярош відзначив 6 обставин, які надихають його та вселяють упевненість у майбутній перемозі.

У ситуації невизначеності (бути чи не бути ерефівського широкомасштабного наступу) і за низького рівня довіри українського народу до владних інститутів найбільше надихає кілька найважливіших речей.

“Повна підтримка українцями своїх Збройних Сил;системна, розрахована на перспективу діяльності командування ЗСУ на чолі з Головнокомандувачем генералом Валерієм Залужним. Єдність та спільна робота командування ЗСУ з керівництвом Міністерства оборони та особисто з міністром Олексієм Рєзніковим та керівництвом Міністерства закордонних справ на чолі з міністром Дмитром Кулебою. Допомога наших союзників та партнерів на дипломатичному фронті та забезпечення наших Армії та Флоту зброєю, боєприпасами, бойовою технікою, іншими необхідними засобами”, – наголошує Дмитро Ярош.

За його словами, висока мобілізаційна готовність сотень тисяч патріотів України та їхня мотивація та розуміння, що війна з Росією триває вже 8 років.

“І як наслідок душевний спокій усіх, хто зі зброєю в руках чи іншим способом займався, займатиметься і займатиметься ліквідацією московських окупантів. Також вражає єдність у думках і діях усіх, кому не байдуже… Як писав нещодавно один мій друг – мер Форпосту України: “Коли вороги полезуть – ми їх вбиватимемо” – заявив Ярош, натякаючи на градоначальника Дніпра Бориса Філатова.

На думку Яроша, українці як народ мають велику кількість недоліків, проте за 30 минулих років незалежності продовжують зміцнювати національний моноліт і не дозволять противнику здобути перемогу у війні.

“У нас, українців, є багато недоліків. Але 30 років незалежності нашої держави, революції та війна кують з нашого народу міцний національний моноліт, саме тому у цих зародкових  немає жодних шансів перемогти нас. Брати та сестри! Всі буде Україна! Смерть ворогам!” – заявив він.

Він додав, що єдиний наказ, який українські добровольці не виконають, – це наказ про капітуляцію.

Ярош також додав, що не планує евакуювати свою сім’ю в умовах загрози наступу Росії.

“Знаю, що багато бійців і командирів, реально оцінюючи загрози, що йдуть від можливої повномасштабної війни з імперською РФ, мають бажання евакуйовувати своїх рідних та близьких. Єдине, що я можу сказати – моя сім’я не потребує евакуації. Таке рішення прийняли на родинній нараді. Нам немає куди відступати зі своєї землі”, – наголошує Дмитро Ярош.

Прогнозувати дії диктатора важко, адже часто він діє абсолютно всупереч здоровій логіці. І навіть всупереч економічним інтересам власної країни.

“Сьогодні він не нагнітає паніки, але й не применшує рівня загрози. Наші боєздатні частини розташовані не тільки на сході. І південний кримський напрямок, і десантно небезпечні напрямки – Миколаївщина, Одещина – так само прикриті. Немає такої переваги в силах, засобах Російської Федерації, щоб вони могли просто висадитись і щось захопити. Такого не буде”, – зазначає Дмитро Ярош.

Крім проблем в армії, Росія має труднощі із соціально-економічним станом та морально-психологічним забезпеченням суспільства.

“Я переконаний, що наш український народ, спираючись на Збройні Сили України, здатний раз і завжди поставити хрест на імперських амбіціях Кремля”, – підкреслив Ярош, коментуючи можливе вторгнення російських військ в Україну.