Фракція Слуга народу не потребує домовленостей з ОПЗЖ, де-факто склалася коаліція з групою Довіра. Про це в інтерв’ю Цензор.нет розповів нардеп з СН Микита Потураєв.

Припущення, що блокування телеканалів Zik, News One і 112 Україна було примусом лідерів ОПЗЖ до співпраці, Потураєв назвав конспірологією.

“У Слуги народу – і це було б нечесно приховувати – з багатьох питань де-факто склалася коаліція, або зафіксовано згоду з групою Довіра і деякою частиною позафракційних депутатів”, – заявив Потураєв.

За євроінтеграційним законам майже завжди є загальна згода з Голосом і Європейської солідарністю, а за соціальними – і з групою За майбутнє, додав нардеп.

“Так що у нас немає потреби в ОПЗЖ. Взагалі ніякої”, – запевнив Потураєв.

Також Микита Потураєв вважає, що на сьогодні було накопичено достатньо фактів для того, щоб до народного депутата від “Опозиційної платформи – за життя” Тараса Козака і його телеканалів був застосований саме закон про санкції.

“Я маю всі підстави казати, виходячи з того, що я знав ще як член Тимчасової слідчої комісії (з розслідування відомостей щодо дотримання законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу РФ – ред.), що на сьогодні було накопичено достатньо фактів для того, щоб був застосований закон саме про санкції. Я сподіваюся, що також компетентні органи доведуть хоча би декілька з тих справ уже до судового розгляду. Хоча знову-таки судовий розгляд – це процес, який, на мій погляд, у цьому випадку не пов’язаний з діяльністю каналів. Хоча, можливо, там будуть розглядатися також питання знову-таки набуття власності та (або) фінансування діяльності цих телеканалів”, – зазначив політик.

За його словами, рішення про накладення санкцій не є універсальним для таких ситуацій.

“Тому що так склалося, що ці канали входили в групу компаній, афілійованих з паном Козаком, до якого в компетентннх органів є питання з точки зору дотримання законодавства, зокрема, антитерористичного”, – зазначив депутат.