Україна готова і прагне припинити обстріли раз і назавжди, але не бачить такого ж бажання у Росії. Про це прессекретар президента Сергій Никифоров заявив у коментарі Укрінформу.

За його словами, режим повного та всеосяжного припинення вогню на сході України є неідеальним і не влаштовує українську сторону, але за рік його дії вдалося вберегти життя і здоров’я багатьом українським військовим.

«Можна подивитися зведення за весну і початок літа минулого року, щоб зрозуміти, наскільки сильно впала інтенсивність обстрілів після запровадження перемир’я. Воно неідеальне і нас не влаштовує, але навіть таке воно дозволило вберегти життя і здоров’я багатьом українським військовим, а це найголовніше», – сказав речник Зеленського.

Він підкреслив, що, звичайно, в української влади є бажання повного припинення вогню.

«Президент України неодноразово висловлював готовність зустрічатися заради цього і в нормандському форматі, і один на один із Путіним. Україна зі свого боку готова і прагне припинити обстріли раз і назавжди, але поки що не бачить аналогічного бажання у Росії», – наголосив Никифоров.