Перший віцеспікер розповів, коли представники влади повернуться на шоу Шустера

Конфронтація нинішньої влади та олігархів завершиться, коли бізнесмени будуть жити за правилами. Таку думку в інтерв’ю «Главкому» висловив ексголова партії «Слуга народу», а нині перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

«Закон про медіа» знову став актуальним, так само є законопроєкт про Антимонопольний комітет, який підтримали наші міжнародні партнери. На другому читанні є законопроєкт про корпоративне управління, Антикорупційна стратегія – багато чого з плану по боротьбі з олігархами, який уряд нещодавно затвердив», – сказав Корнієнко.

Водночас політик зауважив, що представники влади не повернуться на шоу Шустера «доки там відбуваються маніпуляції, а наразі вони присутні постійно».

Нагадаємо, 26 листопада під час пресмарафону президент України Володимир Зеленський заявив, що Рінат Ахметов начебто разом зі своїм оточенням може готувати державний переворот в Україні

“У нас є агентурна інформація, є навіть звукова інформація, де представники з України, скажімо так, із представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні, що буде залучено мільярд доларів”, – зазначив Зеленський під час пресмарафону “30 запитань до президента України” в п’ятницю, 26 листопада.

На уточнення журналістів, чи готує особисто Ахметов держпереворот, Зеленський наголосив, що Ріната Ахметова “підставляють”.

“Не Рінат Ахметов готує державний переворот. Деякі люди з Російської Федерації з деякими товаришами з України обговорюють, що суспільство готове нібито, що Ахметов готовий включитися в питання держперевороту, в зміну нинішнього президента”, – уточнив Зеленський.