Президент Зеленський поспілкувався телефоном із главою Грузії Саломе Зурабішвілі і висловив переконання, що Україна та Грузія мають отримати план дій щодо членства в НАТО та в Євросоюз.

Про це повідомляє пресслужба президента і Twitter Володимира Зеленського

“Справді настав час конкретних пропозицій для України та Грузії щодо отримання ПДЧ в НАТО і плану вступу в Європейський Союз. Консолідація зусиль і солідарність надважливі сьогодні”, – зазначив глава країни своєму дописі.

Глава української держави обговорив зі співрозмовницею ескалацію безпекової ситуації на Донбасі, наголосивши на небезпечній тенденції до збільшення кількості порушень режиму припинення вогню та кількості загиблих.

Володимир Зеленський висловив подяку Грузії та особисто Саломе Зурабішвілі за незмінну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Саломе Зурабішвілі наголосила, що Україна та Грузія мають історичне розуміння й підтримують одна одну в питанні миру.

Президенти акцентували увагу на важливості діалогу та солідарності й обговорили практичні кроки України та Грузії в контексті подальшого поглиблення відносин з НАТО.

Співрозмовники обмінялися думками щодо актуальної безпекової ситуації в регіоні Чорного моря, зокрема в контексті тимчасової незаконної окупації Кримського півострова.

Зеленський ознайомив Зурабішвіл з ініціативою “Кримська платформа”, інавгураційний саміт якої відбудеться у серпні 2021 року в Києві.

Він висловив сподівання на особисту участь із Саломе Зурабішвілі в цьому заході та активне залучення грузинських партнерів до змістового наповнення згаданої ініціативи.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.