В США гола жінка викрала автомобіль шерифа поліції і почала тікати від правоохоронців.

В американському штаті Арізона сталася незвичайна пригода: гола жінка викрала автомобіль шерифа поліції і почала тікати від правоохоронців на швидкості до 120 км/годину, передає Корупція. Інфо

У підсумку вона потрапила у ДТП і була доставлена до лікарні.

Усе почалося з того, що до офісу шерифа міста Мерікопа Каунті зателефонував співробітник заправної станції і повідомив, що на АЗС перебуває гола жінка.

Коли заступник шерифа прибув на місце події, жінка розповіла йому, що її зґвалтували. Правоохоронець вийшов з авто, щоб дістати з нього хоч щось і вдягти постраждалу. Але у цей момент жінка вскочила в автомобіль шерифа і помчала геть.

Заступник шерифа стрибнув на автівку у спробі зупинити її, але впав і зазнав травми. Один з автомобілістів, який став свідком інциденту, запропонував свою автівку поліцейському і той розпочав гонитву за підозрюваною.

Згодом до нього підключилися інші екіпажі поліції. Правоохоронці спробували зупинити жінку за допомогою смуги із шипами, але ця спроба не увінчалися успіхом.

Врешті-решт гола жінка не впоралася з керуванням і зіткнулася з іншою автівкою поблизу міста Ілой. Жінку затримали і доставили її до лікарні.