Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко у прямому ефірі програми "Свобода слова" вручив копію статуетки "Оскар" лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко, передає Корупція.Інфо

Популярне: Хто може стати наступним президентом? Ви будете шоковані побачивши це…

 "Ви так зараз впевнено сказали, що не знаєте, хто такий Лазаренко, що я у захваті. Це просто Оскар. Ви найкраща актриса України. Я аплодую Юлії Володимирівні", – сказав О. Гончаренко під час виступу Ю. Тимошенко і вручив їй статуетку. “

У свою чергу Ю. Тимошенко сказала наступне:

"Я думаю, що цей "Оскар" треба було члену БПП вручити своєму лідеру Петру Порошенко.

Тому, що коли він зі сльозами на очах казав, що за два тижні закінчить АТО і що буде по мільйону плати нашим атовцям страховки медичної і сказав, що по тисячі гривень він буде плати в день кожному, хто пішов в АТО і, коли він плакав та хрестився, падав на коліна, кланявся і згадував патріотів, а в той час торгував з окупантами і з ліпецької фабрики платив мінімум 100 мільйонів доларів до бюджету окупанта , от кому потрібно вручати "Оскар"

“Це загрожує існуванню української нації…”: Скандальна заява Тимошенко обурила всіх. Як вона могла?

 Наприкінці свого виступу вона зазначила, що при зустрічі з президентом України, обов’язково вручить йому статуетку, яку отримала від О. Гончаренка.

 "Оскар я з собою прихвачу. Я від вашого імені цього Оскара йому передам. Йому буде приємно", – резюмувала Ю.Тимошенко.

За словами парламентаря, усе, що сьогодні називають реформами, – це знищення української нації.

«На жаль, машина влади не змінилася. Сьогодні людина не може знайти правди, ані в судах, ані в силових органах, ані в прокуратури, ані в реформах», – сказала вона.

«Інакше, як геноцидом  українців, це назвати не можна. Не може бути випадковістю створення умов, за яких за першу частину 2017 року на постійну роботу до Польщі виїхали 700 тисяч українців. Чому за час цих реформ зарплати та пенсії за останні 3 роки стали у  доларовому обчисленні у 2-3 рази нижчі, ніж були до реформ», – зауважила політик.