Andrey-Pyatov1

Пятов пояснив, що не знав, з ким фотографується.

У соціальних мережах з'явилася фотографія, на якій воротар донецького "Шахтаря" та збірної України Андрій П'ятов дружньо обіймає бойовиків біля блокпосту.

За словами самого футболіста, вказана світлина була зроблена більше року тому, коли конфлікт на Донбасі ще й не починався.

Розповсюджувати фото у Мережі інтернет-користувачі почали лише зараз. Поруч із П'ятовим вони упізнали донецького бойовика із прізвищем Стецюк.

Користувачі упізнали на фото бойовика.

"У мережах виклали фотографію, якій вже більше року, коли в Донецьку ще нічого й не починалося. Це був ще березень, минулорічний, коли тільки будувалися блокпости. Ми їхали на базу, нас зупинили на блокпосту: "О, футболісти, можна з вами сфотографуватися?". Я не знав, хто ці люди", – прокоментував скандальну світлину гравець донецьких "гірників". П'ятов додав, що його не збентежила георгіївська стрічка на грудях чоловіка у камуфляжі, адже тоді вона не була "під забороною".

"Я не звертаю уваги, для мене всі люди однакові. Те, що політика – це одне. У нас в Донецьку люди просто виходили і боролися за децентралізацію", – додав футболіст.
640x480 360x480 360x480 (1)