Очільники Державної автоінспекції приховують від громадськості реальну інформацію про свою нерухомість.

Журналісти "Схем" спіймали очільника ДАІ України Олександра Єршова на брехні у декларації за попередній рік: він приховує від контрольних органів елітний триповерховий маєток у Києві.

При цьому у Державній автоінспекції журналістам програми відмовили у наданні декларацій про майно та доходи свого керівного складу за 2014 рік.

Перша відмова надати декларації представникам ЗМІ надійшла за підписом першого заступника голови ДАІ МВС Миколи Фасового – у ній чиновник посилається на те, що оприлюднення майнових декларацій керівного складу ДАІ не передбачене законом "Про засади запобігання і протидії корупції".Утім, надання декларацій чиновників на запит прямо передбачене законом України "Про доступ до публічної інформації", йдеться в сюжеті.

"Це порушення і брехня. Вони посилаються на закон, який зобов’язує оприлюднити декларації, а ви просили надати вам її згідно з законом "Про доступ до публічної інформації", тому вони зманіпулювали і збрехали. Це порушення", – заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.