Теперішній очільник Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський, призначений на цю посаду лише 14 серпня, ймовірно пов’язаний зі злочинною діяльністю сина екс-генпрокурора  Віктора Пшонки, а також мільярдера Сергія Курченка.

Під час обшуків у Львові офісів компаній, пов’язаних з Турянським, податківці виявили печатки компаній Курченка та Артема Пшонки.

Обшуки у шести офісах компаній Турянського у львівському бізнес-центрі на вул. Лазаренка,1а провели одночасно ще 11 квітня. Підставою для обшуків стало кримінальне провадження, порушене 27 березня  «за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Укр-вуглепром». Йшлося про несплату податків на 3 млн грн.

У ході обшуків податкова міліція вилучила печатки фірм «Грант Тайм» та «Запорожский коксохимремонт», які, як пізніше з’ясувалося, входять у сферу контролю скандально відомого харківського мільярдера Сергія Курченка, якого у ЗМІ називають «гаманцем сім’ї Януковича», і сина екс-генпрокурора Артема Пшонки.Інформацію про вилучення з офісів «Укр-вуглепрому» фінансово-господарських документів, записників та печаток низки компаній, серед яких були і печатки «Грант Тайм» та «Запорожский коксохимремонт», підтвердив Володимир Поліщук, тимчасово виконуючий обов’язки прокурора Львівської області. Окрім того, за його словами, в одному із офісів, які обшукували податківці у рамках справи «Укр-вуглепрому», знайшли і вилучили трудову книжку рідного брата теперішнього голови ЛОДА Юрія Турянського.

Як могли печатки компаній, через які Курченко з Пшонкою виводили мільярди з держбюджету, опинитися у компаній, причетних  до Турянського, у слідчих поки нема відповіді.

За словами прокурора Поліщука, з вилучених документів випливає, що  ТОВ «Укр-вуглепром» жодних  господарських справ з «Грант Таймом» та «Запорожским коксохимремонтом» не вело. Самі ж працівники «Укр-вуглепрому» під час обшуків заявили, що не знають звідки в їхньому офісі з’явились печатки фірм, які підозрюють в розкраданні держкоштів в особливо великих розмірах.

«Окрім того, на даному етапі кримінального розслідування ми поки не простежуємо причетність Юрія Турянського до підприємства «Укр-вуглепром». Зазначу, що досудове розслідування на даний час ще триває», – сказав нам прокурор Львівської області Володимир Поліщук.

 

Джерело: Zahid.net‡агрузка...