Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили голову місцевої ради Пустомитівського району, який незаконно передав у приватну власність земельну ділянку площею майже у два гектари. Територіальній громаді завдано збитків у розмірі півмільйона гривень. Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

33-річний держслужбовець підписав та завірив протокол, а також рішення сесії місцевої ради про передачу у приватну власність земельної ділянки площею майже два гектари поблизу Львова.

Правоохоронці встановили, що дане питання на сесії місцевої ради не розглядалось. Внаслідок службового недбальства посадовця, територіальній громаді завдано збитків на суму півмільйона гривень.  Слідчим відділом територіального райвідділу посадовцю оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Санкцією цієї статті передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п’яти  років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.  

Фото: ВЗГ ГУ МВС у Львівській області

Джерело: Львівський портал