Керівник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявляє, що міжнародні партнери України зупинили спроби Генеральної прокуратури "розмити" повноваження НАБУ.

Про це він повідомив в інтерв'ю газеті "Голос України", передає Корупція.Інфо

"Була спроба Генпрокуратури розмити наші повноваження, повернути альтернативну підслідність, але на це дуже жорстко відреагували міжнародні партнери, і цей процес зупинився", – сказав Ситник.

Втім на питання журналіста, чи існує сьогодні конфлікт між агентством та ГПУ, зокрема з генпрокурором Юрієм Луценко, очільник НАБУ відповів заперечно. "У нас нормальні, робочі стосунки", – сказав він.

Загалом, за словами Ситника, в антикорупційного агентства цілком успішний досвід роботи з Генпрокуратурою у спільних слідчих групах.

"Бувають ситуації, коли ведемо "нашого" суб'єкта, а потім бачимо, що виходимо на суб'єкта, який підслідний Генпрокуратурі. Те ж саме і Генпрокуратура — веде, наприклад, заступника губернатора. Це не наш суб'єкт. І виходить на губернатора, а це вже наш суб'єкт. Досвід роботи спільних слідчих груп саме говорить про те, що чинна законодавча база дає можливість чітко розмежувати повноваження між різними слідчими підрозділами", – повідомив голова НАБУ.

Як повідомлялося, нещодавно Луценко схвалив гальмування скандальної "справи МАУ", яку порушило НАБУ.