Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко подав у відставку.

Відповідну заяву розміщено в суботу на сайті Нацради.

"Термін моїх повноважень, як члена Національної Ради, завершується у липні. Проте сьогодні, за два місяця до його закінчення, я прийняв рішення подати у відставку і піти з посади", – повідомляє Артеменко.

Він назвав дві причини такого рішення – втома та пропозиція іншої роботи.

"По-перше, проста людська втома – протягом 5 років в постійному стресі працювати щоденно, по 10-12 годин, інколи навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, що надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу", – написав голова Нацради.
Артеменко працював на цій посаді з 2014 року.

У своїй заяві він перерахував досягнення за останні роки:

"Вперше за всі роки незалежності почала будуватися мережу Суспільного телебачення і радіо. Цифрові частоти тепер мають телеканали "UA.Першій" і "Культура", парламентський телеканал "Рада". Майже у всіх обласних центрах на FM-частотах мовить перша програма Українського радіо, в Києві з'явилося "радіо Промінь" і "радіо Культура". "Армія FM" – радіо про військових і для військових – мовить не тільки в Києві, а й у Вінниці та Житомирі. і цей процес буде тільки продовжуватися. Також в столиці введено новий стандарт цифрового радіо, який популяризує 14 незалежних радіостанцій.