Чи не вперше в Україні вдалося довести провину лікаря, помилка якого спричинила за собою смерть новонародженої дитини. Вирок – позбавлення волі строком на один рік. Але досі лікар-вбивця продовжує працювати, передає Корупція.Інфо

Це було кохання з першого погляду. Він відразу зрозумів – вона єдина і на все життя. Довго не роздумуючи, Остап освідчився коханій. Тут на радість чоловіка перед самим весіллям він дізнається, що Мар'яна вагітна.

Популярне: 28 травня, День Святого Духа: Що не варто робити, щоб вам не мстилися потойбічні сили

"Відчуття було таке, що будуть приємні клопоти, я бачитиму, як дитина росте. Був погляд в майбутнє. Ми дуже хотіли дитину. Мар'яна дуже чекала", – згадує Остап Пудляк.

Подружжя готувалося до появи довгоочікуваного малятка. Навіть ім'я їй підібрали – Злата.

Мар'яна згадує: вагітність проходила нормально. Однак за кілька днів до пологів раптом заболів живіт. Про це жінка відразу повідомила лікаря. Той запевнив: підстав для хвилювання немає. Дитина розвивається добре, а біль в животі скоро пройде.

Але біль не припинявся. Навпаки, ставала все сильніше. А ліки, які виписав медик, не допомагали. Виявилося, Мар'яна хвилювалася не дарма… Як показало УЗД, дитина перебувала в неправильному положенні і народжувати самій було вкрай складно. Жінка почала просити про кесарів розтин. Але лікар наполіг – народжувати треба самій!

"Він кілька разів сказав: "Я знаю, що мені робити". Народжувати краще, ніж робити кесарів. І втретє вже в грубій формі мені було сказано, що якщо приставатиму з такими запитаннями, то взагалі мене виселять з пологового залу", – розповідає Мар'яна Пудляк.

Нестерпний біль, крики і втрата свідомості. Так тривало кілька годин. Але дитина не народжувався. Мар'яна з чоловіком знову благали про кесарів розтин, але лікар на них не звертав уваги.

Побачивши, що Мар'яна не може народити, лікар разом з колегами почав щосили тиснути на живіт. Однак, і це не давало результату. Потім в хід пішли медичні щипці. Коли новонароджену дочку побачив батько, то ледь не зомлів.

"Я такого ще не бачив. Гематома була на тім'ячку просто величезних розмірів, голова викривлена, очі не природні. З вуха текла кров. Сліди від акушерських щипців", – згадує Остап Пудляк.

Стан новонародженої Злати був тяжким. Новонароджена дівчинка потрапила в кому. А через місяць дівчинка померла.

Мар'яна і Остап були в розпачі. Змиритися з втратою дитини було вище їх сил. Подружжя не могло зрозуміти, чому лікар не зробив кесаревого розтину, і взагалі нічого, щоб врятувати їх дитини.