timthumb (7)

В ніч на 30 березня у селищі Брюховичі під Львовом невідомі підпалили автомобіль Chevrolet Evanda, який належить голові постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярославу Качмарику.

Машина була припаркована біля будинку обранця. Вогонь пошкодив капот та мотор автівки. За попередніми даними, зловмисники кинули пляшку із запалювальною сумішшю, передає ІА Корупція Інфо.

Ярослав Качмарик розповів ZAXID.NET про факт підпалу і висловив свої припущення, що таким чином його хотіли залякати.

Сам Качмарик не знає хто міг би підпалити його автомобіль і за що. Але він припускає, що таким чином хтось хотів його залякати.

«Якби знав, то я б вже напевно сам сказав, але, на жаль не знаю. Я часто критикую і мене критикують, але це не означає, що треба палити машину, – сказав він ZAXID.NET. – Я людини не конфліктна, але ті люди, які пробують зі мною так поступати, нехай поступають зі мною, а не з моєю сім’єю. Це був ризик для моїх дітей, для мого будинку».

За словами Качмарика, автомобіль не був застрахований.

52-річний Ярослав Качмарик очолює одну із найбільш важливих постійних депутатських комісій у Львівській облраді, яка займається питаннями бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності. Качмарик є членом ВО «Свобода».

Інформація оновлюється…інші деталі згодом…