У Києві відбувся фінал конкурсу краси "Міс Україна 2016", в якому корону завоювала Олександра Кучеренко – 18-річна студентка з Дніпра. Королева конкурсу вивчає тележурналістику в Київському Національному Університеті імені Т. Шевченка, пише Корупція Інфо.

"Вірю, що краса врятує світ! Володію професійними навиками в сфері телебачення: правильна дикція, сильний голос, грамотна українська, російська та англійська мови. Люблю працювати з телекамерою, брати і давати інтерв'ю, фотографуватися. Не уявляю своє життя без бально-спортивних танців : займаюся з 5 років, маю безліч нагород і досягнень, двічі брала участь в "Blackpool Dance Festival" у Великобританії. Захоплююся верховою їздою і лижним спортом ", – цитує переможницю сайт конкурсу.

За словами Олександри, після завоювання корони "Міс Україна 2016" хоче допомагати знедоленим дітям в рамках проекту "Ромашки в серці".

"Таким дітям потрібна наша увага, турбота і частинка тепла, яка дорожче будь-яких грошей. Увага до цієї проблеми я намагаюся привернути як громадськості, так і місцевих чиновників, ЗМІ та міжнародних організацій. Я вже відвідала дитячі будинки, провела танцювальні майстер-класи, організувала відкриті зустрічі з чиновниками, відправлялася допомагати знедоленим дітям в найбідніші і голодні куточки Африканського континенту ", – розповіла головна красуня України.