Останні кілька місяців Наталя Могилевська активно готувалася до концертного туру по Україні і грандіозного сольного концерту в Палаці "Україна", який пройшов на найвищому рівні і викликав захват у шанувальників співачки. 

Але після стількох масштабних і енерговитратних подій практично кожному артистові потрібен час для того, щоб відновитися. Наталя Могилевська не виняток.

Судячи з фото в Instagram, зараз співачка проводить час в теплих краях і насолоджується спокоєм і красою пейзажів навколо. До слова, у відпустці співачка, судячи з усього, вважає за краще не користуватися косметикою і тому на всіх знімках вона демонструє природну красу.

"Відпочинок … Я народилася голою. Мені комфортне життя натуральне, природне, вільне. Вітер у волоссі – ось мій стиль", – написала на своїй сторінці Наталя.

Наташа, ви прекрасні. Ви одна з небагатьох на естраді ким хочеться захоплюватися, на кого приємно дивитися в усі часи. Залишайтеся такою ж природною і по-справжньому красивою.😍 Вражає!, – пишуть фоловери.