У Львові евакуювали прихожан із семи храмів у центральній частині міста через повідомлення про замінування, яке згодом не підтвердилося.

Про це у поліції міста розповіли журналістам.

У великодню неділю, 28 квітня, близько 15.30, на електронну скриньку поліції надійшло повідомлення від аноніма про те, що заміновано сім храмів у Львові.

Правоохоронці обстежили церкву святого Андрія Первозванного, храм Преображення Господнього, церкву Святої Трійці, храм Святого Андрія і Йосафата, церкву святого Андрія, церкву святих апостолів Петра та Павла та гарнізонну церкву святих апостолів Петра і Павла.Жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено. Поліцейські шукають особу, яка надала неправдиву інформацію про замінування. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Нагадаємо, 28 квітня в поліцію Києва зателефонував невідомий і повідомив, що заміновано Володимирський Кафедральний собор, а також додав, що на Великдень всі храми, церкви і синагоги в Києві будуть підірвані.

Цього разу, окрім вокзалу та аеропортів, інформація про замінування надійшла і щодо будівель парламенту та Кабінету міністрів. Центральний і Дарницький вокзал евакуювали. А от на роботу Верховної Ради та уряду фальшиве мінування не вплинуло. Співробітники державної служби охорони, які і без того працюють у цих приміщеннях, самотужки перевірили, чи немає у владних стінах вибухівки.