А також наголос на необхідності дотримання суверенітету і територіальної цілісності України

Головним принципом політики США була і залишається підтримка українського народу. Про це заявив Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт на урочистій церемоній відкриття активної фази українсько-американських навчань "Сі Бриз – 2016", повідомляє прес-служба Міноборони, передає Корупція.Інфо.

Пайєтт зазначив, що головним принципом американської політики була і залишається підтримка українського народу і наголос на необхідності дотримання суверенітету та територіальної цілісності України.

А головна мета цих навчань, на його думку, підвищити здатність Збройних Сил України захищати свою територію. Посол нагадав, що уряд США надав понад 600 мільйонів доларів у якості допомоги.

"Головне – це покращити українські Збройні Сили та можливості українського керівництва у галузі безпеки й оборони, забезпечення можливості українського народу захищатись", – наголосив Пайєтт.

Він підкреслив, що вперше в історії серії навчань "Сі Бриз" в український порт прибули два американські військові кораблі – есмінець "Росс" і десантний корабель "Уітні Айленд". Усього в навчаннях бере участь понад 400 американських військових, а також літаки та гелікоптери.