Головний медик Львова Володимир Зуб балотуватиметься до Верховної Ради
Керівник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб візьме участь у довиборах до Верховної Ради по мажоритарному окрузі №205 у Чернігові.

18 червня з’їзд партії Об’єднання «Самопоміч» вирішив підтримати кандидатуру Володимира Зуба на проміжних виборах народного депутата в окрузі №205 у Чернігові, які пройдуть 26 липня 2015 року, повідомила прес-служба партії.

Володимир Зуб родом із Чернігівщини, працював хірургом та заступником головного лікаря Чернігівської обласної лікарні. Згодом міський голова Львова Андрій Садовий запросив його на роботу до Львова. З 2006 року по сьогодні займає посаду керівника управління охорони здоров’я Львова.

«Практика запрошення до Львова управлінців з інших міст спрацювала у багатьох випадках, але Володимир Зуб – це одне з тих кадрових рішень, яке вважаю особливо вдалим. Вірю, що він готовий послужити на новому рівні і громаді свого рідного міста, і справі медичної реформи у парламенті», – заявив на з’їзді Андрій Садовий.

Про свою участь у довиборах на цьому окрузі уже заявили низка відомих політиків. Це, зокрема, близький соратник Ігора Коломойського Геннадій Корбан, який балотуватиметься, очевидно,  за підтримки нової партії «Укроп» і голова Державного управління справами Сергій Березенко, якого висунув «Блок Петра Порошенка». Окрім того, за мандат народного депутата, очевидно, боротиметься і представник «Батьківщини» Валерій Дубіль, який уже перемагав на виборах у цьому окрузі у 2012 році.

Джерело: Корупція.Інфо