Правда, за межами країни поліцейський володіє солідною квартирою в Грузії, площею 324 квадратних метра і вартістю 2 млн грн

Начальник Головного Управління Національної поліції в Одеській області Георгій Лорткіпанідзе задекларував свою кімнату в гуртожитку загальною площею 14 квадратних метрів. Це єдина нерухомість, яка є у Лорткіпанідзе в Одесі і в Україні в цілому.

Про це свідчить електронна декларація за 2015 рік, – передає Корупція.Інфо

Правда, за межами країни поліцейський також володіє солідною квартирою на території Грузії загальною площею 324 квадратних метра і вартістю 2 мільйони гривень.

Що стосується рухомого майна, то глава Нацполіціі з 2012 року володіє Toyota Camry, а в 2014 році він придбав собі автомобіль Jaguar XG. У декларації зазначено, що вартість другого автомобіля становить 640 тисяч гривень, однак на сьогоднішній день його ціна сягає майже 2 мільйонів і навіть вище, залежно від комплектації.

Також в декларації вказано автомобіль дружини начальника главку Нани Лорткіпанідзе. Вона їздить на Toyota Prado вартістю майже в мільйон гривень.

При цьому за 2015 рік Георгій Лорткіпанідзе задекларував трохи більше півмільйона річного доходу, основним джерелом якого стала робота у фірмі CBD Development – 420 тисяч гривень. ще 81 тисячу йому принесла робота на посаді начальника поліції. Дружина поліцейського за рік заробила 90 тисяч гривень і ще 625 тисяч отримала від продажу якогось рухомого майна.

Інших заощаджень у Лорткіпанідзе, судячи з декларації, в Україні немає.