Головні новини України
Подобається

“Головний ворог свободи слова”: Скандальний депутат зробив гучну заяву в сторону Порошенка

11/08/2018     Автор: Катерина Гук
“Головний ворог свободи слова”: Скандальний депутат зробив гучну заяву в сторону Порошенка

Недарма в списку «ворогів свободи слова», який ми створили за допомогою Савіка Шустера і Національної спілки журналістів, Порошенко стоїть на першому місці ворогів свободи слова. Це його стиль

Про це заявив лідер Європейської партії Микола Катеринчук, коментуючи особистий дзвінок Президента Порошенка журналістці телеканалу «1+1».

Як відомо, Президент Петро Порошенко особисто зателефонував кореспонденту ТСН Ользі Василевській, яка готувала сюжет про його ймовірний відпочинок в іспанській Марбельї, аби спростувати інформацію, викладену в матеріалі. Зокрема Порошенко заявив, що він ніколи не відпочивав у Марбельї, що це замовна спланована проти нього акція, що він не знає, де відпочивали його діти, і це їхня особиста справа. А на запитання – де він відпочивав, чи відпочивав узагалі, чому президентський літак тиждень перебував у Відні – Президент не відповів.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Микола Катеринчук зауважив, що дзвінок Президента кореспонденту ТСН – це сигнал для усіх українських журналістів.

«Це рівень його відношення до свободи слова. Недарма в списку «ворогів свободи слова», який ми створили за допомогою Савіка Шустера й Національної спілки журналістів Порошенко стоїть на першому місці ворогів свободи слова. Це не поодинокі його дзвінки. Він вважає, що «1+1» – це його канал, він і на «5 канал» колись дзвонив. Це його стиль», – зазначив Микола Катеринчук.

Політик переконаний, що Президент таким чином хоче приховати справжню мету свого перебування на посаді – власне збагачення.

Окрім того Микола Катеринчук зауважив, що українці повинні зробити висновок після особистих дзвінки Президента журналістам, що він постійно бреше.

«Адже він сказав, що був у Мадриді. Потім назвав якесь містечко. Тобто він справді був у цій відпустці, був в Іспанії, був на тій віллі. Але це дуже неприємно, що Президент воюючої країни після відпустки на Мальдівах знову їде відпочивати в Іспанію.

Притому говорить населенню, щоб не задавали питань про економіку і про те, чому їм так погано живеться. Він розповідає, що вони захищають і що будують нову армію, а люди йому ось такі питання ставлять. Тому я думаю, що напередодні президентських виборів тиск на ЗМІ буде шаленим і буде «зачистка» всього інформаційного простору», – заявив Микола Катеринчук.